Biurka, toaletki i konsole, które pozwalają na więcej

Pewne meble pozwalają nam na więcej. Otwierają przed nami zupełnie nowe możliwości, dając pełną satysfakcję z ich zakupu i użytkowania. O jakim wyposażeniu dokładnie mowa? Mebli tych jest wiele, jednakże my dzisiaj skupimy się wyłącznie na 3 produktach. Konsolach, biurkach i toaletkach o zastosowaniu 2w1, a czasami nawet 3w1!

Meble wielofunkcyjne będą interesować w szczególności wszystkie osoby, które mają do zagospodarowania małe lub nieustawne wnętrza. Kanapa z funkcją spania to idealne rozwiązanie do salonu w bloku, który wieczorami zamienia się w sypialnię rodziców. Modułowe, otwarte regały poza miejscem na książki i zeszyty, posłużą nam natomiast jako niezabierające słońca mobilne ścianki działowe. Wśród tych wszystkich mebli są ponadto biurka, toaletki i konsole, które również wykorzystamy w bardzo szerokim zakresie. Jak zawsze najwięcej ma nam do zaoferowania internetowy sklep meblowy.

Wielofunkcyjne biurka

Jak poradzić sobie w sytuacji, w której w niewielkim mieszkaniu w bloku musimy wygospodarować jeszcze kącik do pracy? Przy braku oddzielnego pomieszczenia na biuro, pozostaje nam jedynie salon lub sypialnia. Taka wizja przeważnie nie napawa nas jednak optymizmem. Nie zawsze chcemy w końcu łączyć strefę wypoczynkowo-gościnną oraz naszą prywatną, intymną oazę ze strefą związaną z pracą. To prawda, że „typowe” biurowe meble od razu zaburzą wystrój i harmonię tych wnętrz. Nie stanie się tak jednak, gdy zdecydujemy się na tytułowe, odpowiednie biurka, toaletki i konsole. Przykład?

Biurko CLOE 03 w bieli.

Będzie to w szczególności biurko CLOE 03 dostępne w trzech wariantach kolorystycznych: bieli, butelkowej zieleni i granacie. Wyposażone w cztery szuflady oraz praktyczną nadstawkę zwiększającą przestrzeń do przechowywania. Wyjątkowo stylowy i elegancki model, który możemy umieścić zarówno w reprezentatywnym pokoju dziennym, jak i przytulnej sypialni. Biurko CLOE 03 to mebel wielofunkcyjny. Gdy znajdzie się on w salonie, może pełnić jednocześnie funkcję oryginalnej komody. Oczywiście pod warunkiem utrzymywania na nim porządku oraz jeśli do pracy w domu potrzebujemy głównie laptop, a nie na przykład komputer stacjonarny i dodatkowe urządzenia. Gdy natomiast prezentowany model umieścimy w sypialni, możemy wykorzystywać go również jako toaletkę. Zwłaszcza wtedy, gdy pracujemy online okazjonalnie, a nie każdego dnia.

Biurko CLOE 03 w butelkowej zieleni.

Wielofunkcyjne toaletki

Jeśli biurko może służyć nam jako toaletka, również i toaletka może pełnić jednocześnie funkcję biurka. Mebel ten ze względu na swoją zgrabniejszą, bardziej gustowną formę stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich osób, które chcą dyskretnie zamaskować kącik pracy w pokoju dziennym lub sypialni. Warto zdecydować się na to rozwiązanie także wtedy, gdy nie mamy dużych wymagań w zakresie pracy z domu lub wykonujemy czynności służbowe online jedynie sporadycznie.

Wielofunkcyjne konsole

Kolejnym meblem o przeznaczeniu 2w1 są konsole. Wyposażenie spotykane głównie w przedpokojach oraz salonach. My jednak możemy śmiało polecić je również do sypialni, czy domowego gabinetu. Konsole najczęściej wykorzystuje się jako dodatkowe, bardziej stylowe półki lub zgrabniejsze komody. Te, wyposażone w szuflady świetnie sprawdzą się m.in. w wąskim przedpokoju. W dodatkowych wnękach możemy przechowywać wtedy dokumenty, klucze, a także drobne akcesoria ubraniowe – czapki, rękawiczki, parasole, czy apaszki. Konsole w salonie najczęściej zostają natomiast zastawione elementami dekoracyjnymi.

Konsola LORAS K 120 w stylu loft.

Poza swoim podstawowym przeznaczeniem nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby wykorzystać ten rodzaj mebli również w roli biurka do pracy okazjonalnej, toaletki lub biurko-toaletki. Modele, które doskonale nadają się do wielofunkcyjnych zadań to konsola LORAS K 120 zarezerwowana do przestrzeni loft i nowoczesnych, a także ława VERSACE C 80. Zgrabny, luksusowy model, znakomicie komponujący się z wnętrzami glamour. W salonowej aranżacji konsola okaże się ponadto bardzo wygodnym meblem do serwowania przekąsek w formie szwedzkiego stołu podczas spotkań z bliskimi lub relaksujących wieczorów.

Szklana, elegancka ława VERSACE C 80.