do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Produkt miesiąca

 

szuflada tandembox antaro L-500 wysoka


szuflada tandembox antaro
L-400 niska szara


zawias clip 100º
standard 71M2550


aventos HK-S blum najsilniejszy

124,98 zł

119,50 zł

3,40 zł

75,00 zł

 

 

Szybki kontakt

Sambation.pl

43-419 Zamarski

ul. Rudowska 5

tel. kom. +48 795 121 144

tel. stacjonarny +48 33 852 71 01

email: sambation@sambation.pl

Producenci

 

O nas

Sambation.pl to firma z długoletnią tradycją. Od 2002 roku zajmujemy się hurtową dystrybucją materiałów dla meblarstwa na terenie Polski, Czech oraz Słowacji.

Po wielu latach handlu hurtowego postanowiliśmy dotrzeć do szerszej grupy odbiorców, klienta detalicznego, stolarza, rzemieślnika. Poprzez nasz sklep internetowy chcielibyśmy zaprezentować swoją ofertę towarową w myśl hasła ceny hurtowe dla wszystkich.

Naszym klientom oferujemy opiekę wysokiej klasy fachowców, bogate magazyny, profesjonalne podejście oraz jak najkrótsze terminy nawet dla najbardziej nietypowych zamówień.

Jeżeli nie znajdą Państwo czegoś w naszej ofercie to prosimy o kontakt. W naszej branży mamy możliwość zorganizowania Państwu każdego produktu w każdej ilości i w oczekiwanej cenie. Szczegóły znajdziecie Państwo w działach ''Kup taniej'' i ''Jak kupować''.

W swojej ofercie posiadamy również obróbkę płyt meblowych na najwyższej klasy maszynach [dz. usługi], oraz dajemy możliwość zamawiania on-line w sposób bardzo prosty i czytelny gotowych formatek meblowych. W dziale ''instrukcje montażu'' znajdą Państwo bardzo czytelne instrukcje do wszystkich oferowanych produktów, które umożliwią Państwu samodzielny profesjonalny montaż.

Stałym klientom oferujemy bardzo wysokie rabaty szczegóły w dziale ''jak kupować'' i "dla stolarzy". Zapraszamy serdecznie do zakupów w naszej firmie. Z uwagi na ilość oferowanych produktów oraz specyfikę branży prosimy o zapoznanie się ze wskazanymi działami, co na pewno ułatwi nam wzajemną komunikację oraz spowoduje, iż zakupy dokonane w naszej firmie będą dla Państwa tylko przyjemnością - jako zespół dołożymy do tego wszelkich starań.

Dziękujemy!

up
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl